شرکت کیمیا مکمل آراد با نام مستعار کیمیا ساپلمنت و یا کیمیا نوتریشن در راستای تسهیل ارائه مکمل های ورزشی با کیفیت ، به ورزشکاران و علاقه مندان رشته ورزشی بدنسازی در سال 2007 شروع به فعالیت‌ در حوزه مکمل‌های ورزشی نموده و در حال حاضر نماینده انحصاری برندهای BIOTECHUSA بایوتک مجارستان ، SCITEC NUTRITION سایتک مجارستان ، TREC NUTRITION ترک لهستان ، IRONMAXX آیرون مکس آلمان‌ ، QNT بلژیک و REFLEX رفلکس انگلستان در خاورمیانه می باشد.

09359575216

Tehran, andarzgoo, sana shopping center, Andarzgoo Blvd

you train , we will do the rest
 • No products in the cart.
 • No products in the cart.
Top

حرکت سلام ژاپنی با هالتر از پشت

سلام ژاپنی با هالتر از پشت

آناتومی بدن ( پشتی کوچک )

آناتومی بدن ( پشتی کوچک )

حرکت سلام ژاپنی با هالتر از پشت تمرینی نیست که به آرامی انجام شود. وزنه را با دقت انتخاب کنید. اگر این حرکت را به درستی انجام دهید ، کاملا بی خطر می باشد.

 • عضله اصلی درگیر در این تمرین : عضله پشتی کوچک
 • نوع تمرین : قدرتی
 • مکانیزم : ترکیبی
 • وسایل مورد نیاز : هالتر
 • سطح تمرین : مبتدی

نحوه انجام حرکت سلام ژاپنی با هالتر از پشت :

 1. به منظور افزایش امنیت می توانید این تمرین را در قفسه اسکات انجام دهید. برای شروع هالتر را روی قفسه متناسب با ارتفاع مورد نظر قرار دهید. زیر میله هالتر قرار گرفته و سرشانه های خود را زیر آن قرار دهید ( اندکی پایین تر از گردن ).
 2. دستان خود را در دو طرف میله هالتر نگه داشته و با ایجاد فشار از طریق پاهایتان و صاف کردن نیم تنه خود به صورت هم زمان ، هالتر را بلند کنید.
 3. از قفسه فاصله گرفته و پاهای خود را به اندازه عرض شانه هایتان باز کنید. در کل طول حرکت سلام ژاپنی با هالتر از پشت سرتان باید رو به جلو باشد. زیرا نگاه کردن به سمت پایین تعادل شما را به هم می زند. این نقطه شروع حرکت می باشد.
 4. پاهای خود را ثابت نگه داشته و نفس خود را به داخل دهید ( دم ) و با خم کردن مفصل ران ، نیم تنه خود را به سمت جلو خم کنید. نیم تنه خود را تا زمانی که موازی با سطح زمین باشد ، پایین بیاورید.
 5. نفس خود را بیرون دهید ( بازدم ) و با بالا بردن نیم تنه خود ، به نقطه شروع حرکت سلام ژاپنی با هالتر از پشت باز گردید.
 6. تا جایی که می توانید این تمرین را تکرار کنید.

جهت مشاهده سایر ویدیوهای مرتبط ، به صفحه حرکت ران و جهت مشاهده سایر مقالات به صفحه کیمیا بلاگ مراجعه نمایید.

دیدگاهی درج نشده است
افزودن دیدگاه
* نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک

10 − 3 =