ورزش کراس فیت
ورزش کراس فیت
2019-06-15
مکمل های چربی سوز برای بانوان
مکمل های چربی سوز برای بانوان
2019-06-15
Show all

روش های چربی سوزی سریع

روش های چربی سوزی سریع

روش های چربی سوزی سریع

روش های چربی سوزی سریع

اطمینان حاصل کنید که سوخت و ساز بدنتان در چرخه درستی قرار دارد و با کاهش درصد زیادی چربی ، سریعتر قادر به ایجاد سیکس پک خواهید بود.

  • ساعت 6 صبح آب بنوشید

نوشیدن آب به مقدار کافی یکی از روش های چربی سوزی سریع محسوب می شود. آب رسانی کامل بدن نه تنها عملکرد فیزیکی و فکری شما به خصوص در هنگام تمرین را بهبود می دهد ، بلکه تاثیر مستقیمی در مکانیسم کربوهیدرات و چربی دارد ( که منجر به افزایش ¼ نرخ ترموژنیک می شود ). نتیجه آن بالا بودن کارایی بدن در چربی سوزی خواهد بود.

  • ساعت 7 صبح هرگز نان تست نخورید

بافت عضلات به انسولین حساسیت دارد و در این ساعت از روز کربوهیدرات را جذب می کند. اما با توجه به تحقیقات اخیر مجله Cellular And Molecular Endocrinology ، آن ها سلول های چربی نیز می باشند. این بدین معنا است که در حالی که هر دوی آن ها کربوهیدرات را جذب می کنند در مورد سلول های چربی ، آن کربوهیدرات به چربی تبدیل شده و ذخیره می شود.

  • ساعت 8 صبح به خود آرامش دهید

یکی دیگر از روش های چربی سوزی سریع ، کاهش استرس است. رفت و آمد همیشه استرس ایجاد می کند و تحقیقات دانشگاه Deakin استرالیا نشان داده است که استرس زیاد میل به مصرف مواد غذایی قندی را افزایش می دهد. یک آهنگ آرام ( با BMB 60 ) گوش دهید. این موضوع با قلب و امواج مغزی شما هماهنگ خواهد شد و شما قادر به نادیده گرفتن هر گونه عامل استرس زایی خواهید بود.

  • ساعت 10 صبح بلند شوید

نشستن زیاد منجر به ابتلا به دیابت و چاقی می گردد. در واقع نشستن بدن را در یک سطح ژنتیکی تغییر می دهد. تنها کافی است هر یک ساعت به مدت 5 دقیقه راه بروید.

  • ساعت 12 ظهر غذا بخورید

تحقیقاتی که دانشگاه میشیگان ایالت متحده امریکا انجام داده است نشان می دهد که خوردن پروتئین و کربوهیدرات قبل از تمرین ، کارایی و مدت زمان تمرین را بهبود داده ، مقدار سوخت مصرفی را افزایش می دهد و مصرف چربی را متعادل می کند. حتی این تاثیرات مثبت برای یک روز پس از اتمام تمرین ادامه خواهند داشت.

  • ساعت 7 بعد از ظهر کربوهیدرات بخورید

آیا تا به حال شنیده اید که نباید بعد از ساعت 6 کربوهیدرات بخورید ؟ این ایده کاملا اشتباه است. تحقیقات انجام شده نشان می دهد که خوردن مقدار زیادی کربوهیدرات در شب باعث کاهش چربی سطح بدن می شود.

جهت مشاهده سایر مقالات مرتبط با این مقاله ، به صفحه ورزش و تغذیه و جهت مشاهده سایر مقالات به صفحه کیمیا بلاگ مراجعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + یازده =