حرکت بلند کردن همسترینگ - سرین
حرکت بلند کردن همسترینگ – سرین
2019-06-09
سلام ژاپنی با بند
سلام ژاپنی با بند
2019-06-09
Show all

مسابقات انتخابی تیم ملی پرورش اندام

مسابقات انتخابی تیم ملی پرورش اندام

مسابقات انتخابی تیم ملی پرورش اندام

مسابقات انتخابی تیم ملی پرورش اندام

محل برگزاری رقابت های انتخابی تیم های ملی پرورش اندام در رشته های پرورش اندام ، بادی کلاسیک ، فیزیک ، فیزیک کلاسیک و … مشخص شد. به گزارش سایت رسمی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام ، این رقابت ها که پیش از این زمانش 29 لغایت 31 خرداد ماه اعلام شده بود ، قرار است با توجه به حساسیت های خاص آن در تهران و توسط فدراسیون برگزار شود. رقابت هایی که قرار است بهترین های آن جهت حضور در رقابت های آسیایی تیانجین چین به عضویت تیم ملی در آیند.

نفرات تیم های ملی جهت اعزام به رقابت های آسیایی چین پس از رقابت های انتخابی روز 31 خرداد ماه معرفی خواهند شد. به گزارش سایت رسمی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام ، قرار است در پایان رقابت های انتخابی در هر دسته قدی و وزنی تنها یک نفر به عضویت تیم های ملی در آید.

برادران ارزشمند هر سه با تجربه تر از گذشته و آماده تر از همیشه ، در حال سپری کردن واپسین روزهای قبل از مسابقات انتخابی تیم ملی پرورش اندام هستند تا 3 عنوان قهرمانی دیگر به افتخارات این خانواده اضافه کنند.

حسن خسرو آبادی ، قهرمان سنگین وزن آسیا به دنبال تکرار قهرمانی های سابق خود در رشته بادی بیلندیگ است و پس از ماه ها رژیم و تمرین سخت ، منتظر رقابت در استیج مسابقات انتخابی تیم ملی پرورش اندام می باشد.

آمادگی بالای اصغر عبایی از ورزشکاران تیم بایوتک در واپسین روزهای باقیمانده به مسابقات انتخابی تیم ملی پرورش اندام ، در این ویدیو تمرینات فیگور گیری رشته بادی کلاسیک از اصغر عبایی را مشاهده می کنید که روزهای پایانی رژیم خود را پشت سر می گذارد. شرکت کیمیا مکمل آراد برای این قهرمان ارزنده آرزوی موفقیت دارد.

جهت مشاهده سایر خبرهای ورزشی ، به صفحه اخبار ورزشی و جهت مشاهده سایر مقالات به صفحه کیمیا بلاگ مراجعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × سه =