شرکت کیمیا مکمل آراد با نام مستعار کیمیا ساپلمنت و یا کیمیا نوتریشن در راستای تسهیل ارائه مکمل های ورزشی با کیفیت ، به ورزشکاران و علاقه مندان رشته ورزشی بدنسازی در سال 2007 شروع به فعالیت‌ در حوزه مکمل‌های ورزشی نموده و در حال حاضر نماینده انحصاری برندهای BIOTECHUSA بایوتک مجارستان ، SCITEC NUTRITION سایتک مجارستان ، TREC NUTRITION ترک لهستان ، IRONMAXX آیرون مکس آلمان‌ ، QNT بلژیک و REFLEX رفلکس انگلستان در خاورمیانه می باشد.

09359575216

Tehran, andarzgoo, sana shopping center, Andarzgoo Blvd

you train , we will do the rest
  • No products in the cart.
  • No products in the cart.
Top

مسابقات مستر المپیا 2018 ( بخش دوم )

مسابقات مستر المپیا 2018

زمان آن رسیده است تا برنده مسابقات مستر المپیا 2018 ، بزرگترین نمایش بدنسازان در جهان را پیش بینی کنیم. با وجود شرکت Phil Heath ، Ronnie Coleman و Lee Haney که در طی هشت سال گذشته پیروزی های پی در پی داشته اند ، باید ببینیم که در سال جاری کدام یک از ورزشکاران موفق خواهند شد.

مسابقات Mr.Olympia حدود 50 سال که برگزار می گردد که این صحنه بزرگ را ، تنها 13 قهرمان در این 5 دهه مشاهده کرده است ، هر چند که از سال 1979 تا 1984 هر سال قهرمان متفاوتی داشته است. پس از پایان آن دوره رقابتی کوتاه ، تنها 6 قهرمان از آن زمان تاکنون نام آقای المپیا را کسب کرده اند : Lee Haney ، Dorian Yates ، Ronnie Coleman ، Jay Cutler ، Dexter Jackson و قهرمان فعلی مسابقات مستر المپیا Phil Heath.

این مسابقه شامل ورزشکاران در زمینه های مختلفی همچون bodybuilding ، classic physique ،  physique ، figure ، fitness و bikini بوده که در مرکز کنوانسیون لاس وگاس برگزار می شود.

چه کسانی واجد شرایط شرکت در مسابقات مستر المپیا 2018 هستند ؟

  • 5 نفر برتر مسابقات المپیا 2017
  • برنده هر مسابقه
  • 3 نفر برتر  جدول امتیازات

برخی شرکت کنندگان کاندید شده برای مسابقات مستر المپیا 2018 :

جهت مشاهده سایر خبرهای ورزشی ، به صفحه اخبار ورزشی و جهت مشاهده سایر مقالات به صفحه کیمیا بلاگ مراجعه نمایید.

دیدگاهی درج نشده است
افزودن دیدگاه
* نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک

ده − 7 =