شرکت کیمیا مکمل آراد با نام مستعار کیمیا ساپلمنت و یا کیمیا نوتریشن در راستای تسهیل ارائه مکمل های ورزشی با کیفیت ، به ورزشکاران و علاقه مندان رشته ورزشی بدنسازی در سال 2007 شروع به فعالیت‌ در حوزه مکمل‌های ورزشی نموده و در حال حاضر نماینده انحصاری برندهای BIOTECHUSA بایوتک مجارستان ، SCITEC NUTRITION سایتک مجارستان ، TREC NUTRITION ترک لهستان ، IRONMAXX آیرون مکس آلمان‌ ، QNT بلژیک و REFLEX رفلکس انگلستان در خاورمیانه می باشد.

09359575216

Tehran, andarzgoo, sana shopping center, Andarzgoo Blvd

you train , we will do the rest
  • No products in the cart.
  • No products in the cart.
Top

پرس سینه با دمبل

پرس سینه با دمبل

یک راه عالی برای استفاده از دمبل در تمرینات ورزشی ، جایگزین کردن هالتر با دمبل بر روی نیمکت پرس می باشد ( بهترین تمرین قفسه سینه ). پرس سینه با دمبل دارای مزایایی است که دیگر تمرینات قفسه سینه ندارند و می تواند شرایط رشد سینه را فراهم کند.

تمرین پرس سینه با دمبل قسمت بالایی و کناره شانه ها ، عضله سه سر و عضلات سینه را مورد هدف قرار می دهد ، در حالی که عضلات جلویی لوزی شکل و لبه دار را به عنوان عضلات ثانویه به کار می گیرد تا به حرکت کردن کمک کند. مزیت اصلی استفاده از دمبل ها در مقایسه با هالتر و دیگر دستگاه ها ، این است که شما عضلات بیشتری را به کار می گیرید و در واقع فیبرهای پایین تر سینه را فعال می کنید.

  • استفاده از وزنه های بسیار سنگین
  • نادیده گرفتن عضله شانه چرخان
  • قوس دادن کمر
  • نگه داشتن دمبل ها در بالای سر

اشتباهات رایج در اجرای تمرین پرس سینه با دمبل :

جهت مشاهده سایر تصاویر مرتبط ، به صفحه عکس بدنسازی مراجعه نمایید.

دیدگاهی درج نشده است
افزودن دیدگاه
* نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک

2 × دو =