2019-06-11
برنامه بدن سازی بانوان 4 روز در هفته

برنامه بدن سازی بانوان 4 روز در هفته

اگر به دنبال چربی سوزی و رو فرم شدن بدن خود هستید ، این برنامه بدنسازی را به شما پیشنهاد می کینم. البته قبل از شروع برنامه از سلامت بدن خود اطمینان حاصل کرده و بدون هماهنگی مربی و پزشک هر برنامه ای را استفاده نکنید.
2019-06-11
برنامه بدنسازی چربی سوزی شکم و پهلو در یک ماه

برنامه بدنسازی چربی سوزی شکم و پهلو در یک ماه

اگر می خواهید ظرف یک ماه تمام چربی های اطراف شکم و پهلوی خود را آب کنید ، حتما این مقاله جذاب که شامل انواع تمرینات ورزشی است را مطالعه نمایید. برای کوچک کردن شکمتان نیازی به انجام کارهای سخت و طاقت فرسا نیست.
2019-08-21
افزایش حجم خالص عضلات

برنامه بدنسازی افزایش حجم خالص عضلات

اگر به دنبال افزایش حجم توده های عضلانی بدون چربی هستید ، این برنامه تمرینی برای شما عالی خواهد بود. برای دستیابی به حداکثر مزایای این برنامه تمرینی ، در رژیم غذایی خود میزان کالری دریافتی روزانه را افزایش دهید.
2019-10-14
قرص کافئین

قرص کافئین

کافئین یک ماده خوردنی بوده که در گیاهان مختلفی از جمله قهوه ، کاکائو ، کولا و چای یافت می‌شود و یک نوع داروی محرک محسوب می شود که می‌تواند از خوابیدن جلوگیری کند. کافئین یک آلکالوئید از خانواده متیل گزانتین‌ ها است که خواص آن به تئوفیلین و تئوبرومین هم شبیه‌ است. کافئین خالص به صورت پودر سفید رنگ تلخ می‌باشد. این ماده از ترکیب کربن ، هیدروژن ، نیتروژن و اکسیژن تشکیل شده‌ است.
2019-10-07
راهنمای جامع مکمل تستوسترون

راهنمای جامع مکمل تستوسترون

تستسترون هورمون اصلی مرتبط با توده های عضلانی ، افزایش قدرت و میل جنسی است. البته این تنها کاربرد این هورمون در داخل بدن انسان نمی باشد. دکتر Chris Lockwood دراین باره بیان می کند :
2019-09-16
مکمل آرژنین

مکمل آرژنین

ال-آرژنین یک آمینو اسید نیمه ضروری است که ماده اولیه گاز نیتریک‌ اسید محسوب می شود و سبب گشادی عروق شده و این امر خون‌ رسانی به اندام‌ هایی را که در جریان فعالیت ورزشی درگیر هستند را تسهیل می کند و در نتیجه می‌تواند کارایی ورزشکار را به ویژه در فعالیت‌ های هوازی افزایش دهد. همچنین این آمینو اسید قادر به پاکسازی رادیکال‌ های آزاد از خون ، بهبود عملکرد سیگنال‌ های سلول‌ های عضلانی ، رها سازی هورمون رشد ، حمایت از کلسترول خوب و تنظیم متابولیسم چربی و سطح نمک در بدن است. بدنسازان باید به دلیل خاصیت تعدیل نمک به مکمل آرژنین علاقمند باشند ، زیرا از دست ندادن آب زیر پوست که به دلیل احتباس آب و نمک در بدن اتفاف می‌افتد باعث می‌شود تا بدن ظاهری نرم و پف‌ آلود داشته باشد و عضلات صاف و فاقد برآمدگی به نظر برسند.
2019-09-25
بهترین روش مصرف بی سی ای ای

بهترین روش مصرف بی سی ای ای

اگر اطلاعات جامعی درباره نسبت ایده آل آمینو اسیدها ، میزان مصرف و زمان مصرف آن ها داشته باشید ، بهترین نتیجه را از مصرف مکمل بی سی ای ای به دست می آورید. مصرف آمینو اسیدهای زنجیره ای شاخه ای امروزه در میان ورزشکاران بسیار رایج است. این دسته از مکمل ها مزایای بالقوه زیادی همچون افزایش انرژی ، کاهش خستگی ، افزایش رشد عضلات ، کمک به کاهش وزن ، تقویت حافظه و حتی افزایش طول عمر دارد. به طور کلی سه BCAA اصلی لوسین ، ایزولیسین و والین هستند.
2019-06-17
خواص تستسترون در بدنسازی

خواص تستسترون در بدنسازی

تستسترون هورمونی است که برای رشد آقایان ضروری بوده و همچنین در غدد فوق کلیوی بانوان نیز یافت می شود. مقدار تستسترون بانوان نسبت به آقایان بسیار کمتر است. در دوران بلوغ تولید تستسترون در حدود 30 برابر افزایش می یابد. پس از آن دوران ، سطح تستسترون هر سال کاهش می یابد.
2019-10-14
کالری مورد نیاز بدن

کالری مورد نیاز بدن برای کاهش وزن را چگونه محاسبه کنیم ؟

روش های متنوعی برای کمک به افراد در کاهش وزن وجود دارد. پیروی از یک رژیم غذایی سالم و کاهش میزان کالری دریافتی ، یکی از ایمن ترین و عملی ترین روش ها برای کاهش وزن است. تشخیص مقدار کالری مورد نیاز بدن و کاهش آن برای لاغری گیج کننده و دشوار است. معادلات ، تخمین ها و نمودارهای متنوعی وجود دارد که می تواند به شما در محاسبه سطح کالری مورد نیاز بدن برای کاهش وزن کمک کند.
2019-10-14
نکات لاغری - ترفندهای حرفه ای کاهش وزن سریع

نکات لاغری – ترفندهای حرفه ای کاهش وزن سریع

بهترین راه کاهش وزن و حفظ آن پیروی از یک رژیم غذایی کم کالری برای طولانی مدت است. علاوه بر این ، برای کالری سوزی هر روز ورزش کنید تا قلبتان نیز تقویت شود و سالم بماند. اگر به دنبال کاهش وزن سریع هستید ، تکنیک ها و نکات لاغری زیادی وجود دارد که می توانید برای رسیدن به اهداف کوتاه مدت خود از آن ها پیروی کنید. با کیمیا مکمل همراه باشید!
2019-10-14
سوماتروپین چیست

سوماتروپین

سوماتروپین نوعی هورمون رشد در بدن انسان بوده که برای رشد استخوان ها و عضلات بسیار حیاتی می باشد. از سوماتروپین برای درمان نارسایی رشد در کودکان و بزرگسالانی که فاقد هورمون رشد طبیعی هستند ، استفاده می شود. این موضوع شامل افرادی نیز می شود که به دلیل ابتلا به سندرم نونان ، سندرم تونر و سندرم پریدر-ویلی از بدو تولد قد آن ها رشد نکرده است. سوماتروپین در بزرگسالان برای درمان سندرم روده کوچک و یا جلوگیری از کاهش وزن ناگهانی ناشی از بیماری ایدز نیز استفاده می شود.
2019-10-13
مواد پروتئینی کم کالری برای عضله سازی

مواد پروتئینی کم کالری برای عضله سازی

پروتئین جز از مواد مغذی حیاتی برای انسان است. استفاده از منابع غذایی غنی از پروتئین فواید بسیار زیادی دارد که می‌ توان به کاهش وزن و افزایش حجم عضلات اشاره کرد. در این مقاله سعی داریم مواد پروتئینی کم کالری را برایتان شرح دهیم. پس با کیمیا مکمل همراه باشید!
2019-10-13
راهکارهای افزایش حجم عضلات دست

راهکارهای سریع افزایش حجم عضلات دست

برنامه تمرینی زیر یک مسیر مناسب و متعادل را به شما ارائه می دهد که تا بتوانید تمامی عضلات بالا تنه را مورد هدف قرار دهید ( نه فقط جلو بازو و پشت بازو ). جهت افزایش کارایی ، مابین هر روز تمرینی یک روز استراحت کنید. پس از اتمام روز سوم و قبل از بازگشت به چرخه روز اول برای دو روز استراحت کنید تا یک برنامه هفتگی متعادل داشته باشید. روز چهارم را مخصوص عضلات مرکزی ، پشت و پایین تنه در نظر بگیرید.
2019-10-09
حرکات بدنسازی برای افزایش حجم ساق پا

حرکات بدنسازی برای افزایش حجم ساق پا

ساق پا یکی از سخت ترین قسمت های بدن محسوب می شود. در کنار سایر عضلات کوچک ، عضله ساق پا از دو ماهیچه کوچک تشکیل شده است : عضله گاستروکنمیوس ( ماهیچه دو قلو ) و عضله سولئوس ( ماهیچه نعلی ). این عضلات در امتداد عضله تیبیالیس قدامی ( ماهیچه درشت نئی پیشین ) همگی با هم کار می کنند تا شما به راحتی بتوانید راه بروید. بنابراین زمان ، تلاش و درد زیادی جهت افزایش حجم ساق پا لازم است. در صورت به کارگیری استراتژی تمرینات صحیح و تغذیه مناسب به نتیجه دلخواه خود دست خواهید یافت.
2019-08-18
برنامه حجم عضلات پشت بانوان

4 برنامه افزایش حجم عضلات پشت مخصوص بانوان

وقت آن رسیده است که تمرینات مربوط به عضلات پشت را جدی بگیرید! مطابق میل خود عضلات بالا تنه و پایین تنه خود را شکل داده و نیروی خود را افزایش دهید. در این مقاله سعی کرده ایم نکات کلیدی و 4 برنامه حجم عضلات پشت را برایتان شرح دهیم. با کیمیا مکمل همراه باشید!
2019-08-11
صاف کردن شکم

برنامه بدنسازی صاف کردن شکم مخصوص بانوان در 8 هفته

آیا به دنبال دستیابی به شکمی صاف هستید ؟ این تمرینات مربوط به عضلات شکم را به همراه رژیم غذایی مناسب و تمرینات کاردیو به صورت هفتگی انجام دهید تا به سرعت به هدفتان دست‌ یابید.
2019-07-14
تمرینات عضلات پا مخصوص بانوان

بهترین تمرینات عضلات پا مخصوص بانوان

در این مقاله یک برنامه تمرینات عضلات پا را برایتان آماده کرده ایم تا با انجام تمرینات مناسب ، بتوانید عضلات پاهای خود را فرم دهید. همچنین به شما پیشنهاد می کنیم به منظور دستیابی به نتیجه مطلوب ، از یک رژیم غذایی متعادل پیروی کنید! خبر خوب این است که با پیروی از این برنامه می توانید از مزایای دیگری همچون فرم دادن سایر قسمت های بدن ، سالم تر و فعال تر شدن ، افزایش اعتماد به نفس و تناسب اندام بهره مند شوید.
2019-07-06

چربی سوزی در بدنسازی بانوان + برنامه ورزشی 2روز در هفته

این برنامه بدنسازی چربی سوزی 2 روز در هفته کل بدن ، به منظور کاهش چربی و افزایش حجم عضلات طراحی شده است. با پیروی از این برنامه پس از گذشت 4‌ هفته شاهد تغییرات چشمگیری در کاهش وزن و حجم عضلات خود خواهید بود!
2019-07-03
برنامه بدنسازی سرشانه مخصوص بانوان

برنامه بدنسازی سرشانه مخصوص بانوان

اگر تازه وارد حرفه وزنه برداری شده اید ، توجه داشته باشید که تمرینات مربوط به عضله شانه ظاهر شما را تغییر داده و بدنی عضلانی به دست خواهید آورد. افزایش حجم عضلات ران و پشت زمان بر است ، اما هر سه عضله دلتوئید شانه کوچک بوده و عضلات کوچک تغییری چشمگیری در فیزیک بدن ورزشکاران ایجاد می کنند.
2019-06-19
مکمل های عضله ساز برای بانوان

مکمل های عضله ساز برای بانوان

پروتئین یکی از مهم ترین مکمل های عضله ساز برای بانوان محسوب می شود ، زیرا به راحتی به صورت اسیدهای آمینه هضم شده و به فیبر عضلات تبدیل می شوند. انواع مختلفی پروتئین همچون وی ، کازئین ، سویا و حتی پروتئین نخود فرنگی وجود دارد. پودرهای پروتئین وی ، سویا ، کازئین و تخم مرغ همگی شامل طیف وسیعی از آمینو اسیدها می باشند ، در حالی که پروتئین های نخود فرنگی و برنج قهوه ای آمینو اسیدهای کمتری دارند.
2019-09-25
پشت بازو هالتر ایستاده بالای سر

پشت بازو هالتر ایستاده بالای سر

تمرین پشت بازو هالتر ایستاده بالای سر یکی از بهترین تمرینات ورزشی برای تقویت عضله پشت بازو است. از آنجایی که این حرکت به صورت ایستاده انجام می شود ، به صورت غیر مستقیم عضلات مرکزی را نیز مورد هدف قرار می دهد. این تمرین یکی از بهترین تمرینات ورزشی برای افرادی است که به دنبال افزایش سایز عضلات دست خود هستند. حالت اجرای این تمرین در بالای سر طیف وسیعی از حرکت را فراهم کرده و باعث کشیدگی عضله پشت بازو می شود.
2019-09-24
کراس اور سیم کش از پایین

کراس اور از پایین

جهت شروع حرکت ، قرقره دستگاه سیم کش را در پایین ترین حالت تنظیم کرده و دسته ها را محکم نگه دارید. یک قدم به جلو برداشته ، کف دستان شما باید رو به جلو ، دستانتان زیر کمر و کاملا کشیده باشد. این نقطه شروع حرکت می باشد.
2019-08-21
اسکات گابلت

اسکات گابلت

اسکات گابلت یکی از رایج ترین انواع حرکت اسکات است که جهت تقویت عضلات پا انجام می شود. این حرکت تاکید زیادی بر روی مفصل ران دارد. هر ورزشکاری باید مناسب ترین نوع حرکت اسکات را انتخاب کرده و انجام دهد. می توانید این تمرین را در برنامه تمرینی عضلات پا و یا برنامه بدنسازی کل بدن ادغام کنید.
2019-08-20
کرانچ چرخشی با نیمکت

کرانچ چرخشی با نیمکت

کرانچ چرخشی با نیمکت تمرین کشش ناحیه شکم است. این تمرین بسیار متداول بوده و تمامی ورزشکاران این تمرین را در برنامه ورزشی خود دارند. اکثر تمرینات مربوط به شکم شامل کرانچ شکم بوده ، به گونه ای که یکی از بهترین تمرین های ناحیه میانی شناخته شده است.
2019-10-14
سمینار مباحث علمی بدنسازی

سمينار مباحث علمی بدنسازی با حضور اولیسس

سمينار پيشرفته مباحث علمی بدنسازی با سر فصل های تغذيه ، حركت شناسی ، علم تمرينات نوين و مكمل شناسی شركت كيميا مكمل آراد در كشور امارات ، در تاريخ 12 اكتبر ( 20 مهر ) و با حضور چهره مطرح و محبوب شركت بايوتک ، اوليسس قرار است در شهر دبی برگزار شود.
2019-10-14
مسابقات انتخابی تیم ملی پرورش اندام

مسابقات انتخابی تیم ملی پرورش اندام به امارات

مسابقات انتخابی تیم ملی پرورش اندام ، بادی کلاسیک و فیزیک قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی در زنجان با هدف انتخاب ورزشکاران برتر به منظور اعزام به رقابت های جهانی فجیره امارات برگزار می‌ شود. رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام استان زنجان با تاکید بر اینکه زنجان با تیم کامل و نفرات منتخب در این مسابقات شرکت خواهد کرد اظهار دارد تیم های شرکت کننده در این رقابت ها تا هفتم مهر ماه امسال فرصت دارند تا اسامی ورزشکاران خود را به این هیات اعلام کنند.
2019-10-07
المپیا آماتور برزیل 2019

المپیا آماتور برزیل 2019

المپیا آماتور برزیل 2019 یکی از بزرگ ترین رویدادهای سال بوده که ورزشکاران و افراد مشهور و دوستداران سبک زندگی سالم در این مسابقه شرکت خواهند کرد. بهترین ورزشکاران آماتور از برزیل و شرکت کنندگان از آمریکا و سراسر جهان در این رویداد بزرگ شرکت خواهند کرد. المپیا آماتور برزیل 2019 با حضور ویژه افراد بزرگی در تناسب اندام همچون Flex Lewis و Ronnie Coleman و سایر ورزشکاران مشهور بین المللی برگزار می شود.
2019-10-07
اهنگ ورزشی تند شاد

اهنگ ورزشی تند شاد

يکی از دلايل افزايش انرژی مثبت برای ورزشکاران در رشته های بدنسازی ، ايروبيک ، رزمی و پارکور موزيک و آهنگ های پر انرژی و ريتميک می باشد.
2019-09-15
موزیک ورزشی خارجی

موزیک ورزشی خارجی

يکي از دلايل افزايش انرژی مثبت برای ورزشکاران در رشته های بدنسازی ، ايروبيک ، رزمی و پارکور موزيک و آهنگ های پر انرژی و ريتميک می باشد.
2019-08-29

2019-08-18
اهنگ بیس دار

اهنگ بیس دار

موسیقی تندتر و شدیدتر ممکن است کمک کند که عضلات بیشتری را بکار بگیرید. و این یعنی ، در هر تمرین می‌توانید وزن بیشتری را بلند کنید! موسیقی انگیزشی‌ تر هم می‌تواند اثر مشابهی داشته باشد.
2019-09-25
پشت بازو هالتر ایستاده بالای سر

پشت بازو هالتر ایستاده بالای سر

تمرین پشت بازو هالتر ایستاده بالای سر یکی از بهترین تمرینات ورزشی برای تقویت عضله پشت بازو است. از آنجایی که این حرکت به صورت ایستاده انجام می شود ، به صورت غیر مستقیم عضلات مرکزی را نیز مورد هدف قرار می دهد. این تمرین یکی از بهترین تمرینات ورزشی برای افرادی است که به دنبال افزایش سایز عضلات دست خود هستند. حالت اجرای این تمرین در بالای سر طیف وسیعی از حرکت را فراهم کرده و باعث کشیدگی عضله پشت بازو می شود.
2019-09-24
کراس اور سیم کش از پایین

کراس اور از پایین

جهت شروع حرکت ، قرقره دستگاه سیم کش را در پایین ترین حالت تنظیم کرده و دسته ها را محکم نگه دارید. یک قدم به جلو برداشته ، کف دستان شما باید رو به جلو ، دستانتان زیر کمر و کاملا کشیده باشد. این نقطه شروع حرکت می باشد.
2019-08-21
اسکات گابلت

اسکات گابلت

اسکات گابلت یکی از رایج ترین انواع حرکت اسکات است که جهت تقویت عضلات پا انجام می شود. این حرکت تاکید زیادی بر روی مفصل ران دارد. هر ورزشکاری باید مناسب ترین نوع حرکت اسکات را انتخاب کرده و انجام دهد. می توانید این تمرین را در برنامه تمرینی عضلات پا و یا برنامه بدنسازی کل بدن ادغام کنید.
2019-08-20
کرانچ چرخشی با نیمکت

کرانچ چرخشی با نیمکت

کرانچ چرخشی با نیمکت تمرین کشش ناحیه شکم است. این تمرین بسیار متداول بوده و تمامی ورزشکاران این تمرین را در برنامه ورزشی خود دارند. اکثر تمرینات مربوط به شکم شامل کرانچ شکم بوده ، به گونه ای که یکی از بهترین تمرین های ناحیه میانی شناخته شده است.
2019-07-14
نمایشگاه اسپورتکس سال 98

نمایشگاه اسپورتکس سال 98

2019-06-17
حرکت کرانچ سیم کش

حرکت کرانچ سیم کش

در مقابل کراس اور دستگاه که طناب به قلاب آن وصل شده است زانو بزنید. با دستان خود دو طرف طناب را گرفته و دستان خود را در کنار گوش‌های خود بیاورید. کمی باسن خود را بالا آورده و ثابت نگه دارید. این نقطه شروع میب اشد. به آرامی در حالی که نفس خود را به بیرون می دهید ، با ثابت نگه داشتن باسن بالا تنه خود را پایین آورده و بطوری که آرنج‌ هایتان در کنار زانو هایتان قرار بگیرد و حتما عضلات شکم خود را منقبض کنید.
2019-06-15
سدریک مک میکلان - بدنسازی تیم سایتک نوترینشن

سدریک مک میلان

سدریک مک میلان بزرگ شده نیو جرسی آمریکا همیشه دارای یک علاقه فراوان به بدنسازی بود. بعد از مجذوب شدن به بدنسازی در سال‌ های ابتدایی زندگی‌ خود او همیشه فیزیک‌ های عضلانی را نقاشی‌ می کرد.
2019-06-11
اولیسس

اولیسس

اولیسس جونیور به دلیل شکم 8 تکه خود معروف بوده و در دستیابی به بهترین فیزیک در دنیا به موفقیت رسیده است. او تمام تمرینات خود را با FINISHER تمام کرده تا عضلاتی را که تمرین داده خسته کند. این راز دستیابی به فیزیک ایده آل او می باشد.