2019-07-20
برنامه بدنسازی تک عضله

برنامه بدنسازی تک عضله 5‌ روز در هفته

برنامه های بدنسازی 3‌ الی 5 روز در هفته در دستیابی به نتیجه مطلوب به شما کمک شایانی می کنند. با توجه به هدف و زمانی که دارید ، باید تعداد روزهای تمرینی در هفته را مشخص نمایید. در ادامه دو نوع از بهترین برنامه بدنسازی تک عضله را برایتان شرح خواهیم داد.
2019-07-20
جلو بازو دمبل لاری تک دست

جلو بازو دمبل لاری تک دست

این حرکت تمرینی مناسب برای جداسازی عضله دو سر بازویی است و باعث می شود آن ها به صورت مستقیم کار کنند. ارتفاع صندلی را به گونه ای تنظیم کنید که وقتی روی آن می نشینید ، پشت دست شما روی پد قرار گیرد.
2019-07-20
نشر از جانب دمبل تک دست روی نیمکت شیبدار

نشر از جانب دمبل تک دست روی نیمکت شیبدار

در حالی که یک دمبل در دست دارید به پهلو روی نیمکت شیبدار دراز بکشید. مطمئن شوید شانه یک سمت به نیمکت چسبیده است و دست سمت دیگر در یک سمت بدن و در کنار لگن قرار گرفته است.
2019-07-20
ثابت نگه داشتن وزن بدن

چگونه بعد از اتمام رژیم وزن خود را ثابت نگه داریم ؟

اما اگر به دنبال این هستید که بدانید چطور اکثر رژیم گیرنده ها وزن کم می کنند ، فهمیدن آن کاری آسان است. رژیم های غذایی سخت به شما کمک می کند در همان ابتدا وزن زیادی کم کنید ، اما انجام دادن این رژیم ها برای طولانی مدت غیر ممکن است. اگر از چنین برنامه هایی برای کاهش وزن استفاده می کنید ، در واقع خود را برای اضافه کردن مجدد وزن آماده می کنید.
2019-07-20
جلو بازو سیم کش ایستاده

جلو بازو سیم کش ایستاده

میله ای را به قسمت پایین دستگاه سیم کش متصل کرده و وزنه مورد نظر خود را بر روی دستگاه قرار دهید. روبروی دستگاه سیم کش صاف ایستاده و پاهایتان را به اندازه عرض شانه هایتان باز کنید. میله را به گونه ای بگیرید که کف دستان شما رو به بالا و فاصله دستانتان به اندازه عرض شانه هایتان باشد.
2019-07-20
چهارمین سمینار تخصصی تناسب اندام

چهارمین سمینار تخصصی تناسب اندام

چهارمین سمینار تخصصی تناسب اندام توسط موسسه آلند برگزار می شود. به گزارش سایت رسمی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام ، چهارمین سمینار تخصصی تناسب اندام طی روزهای 3 و 4 مرداد ماه توسط موسسه آلند در خیابان انقلاب ، بین ولیعصر و فلسطین ، نبش خیابان برادران مظفر جنوبی ، پژوهشکده فرهنگ هنر و معماری جهاد دانشگاهی برگزار خواهد شد. علاقمندان جهت ثبت نام می توانند به آدرس www.fitness-event.ir مراجعه نمایند.
2019-07-20
آهنگ خارجی مخصوص باشگاه

آهنگ خارجی مخصوص باشگاه

کارشناسان آثار مثبت گوش دادن به موسیقی یا سکوت کامل را برروی بازده ورزشکاران رشته ورزشی دو آزمایش کرده اند و دریافتند گوش دادن به موسیقی سبب افزایش بازدهی و لذت بردن از ورزش به میزان 28 درصد می‌شود.
2019-07-17
مکمل گلوکزامین چیست

مکمل گلوکزامین چیست ؟

گلوکزامین مولکولی است که به صورت طبیعی در بدن انسان یافت می شود ، البته امروزه انواع مکمل های گلوکزامین در بازار نیز وجود دارد. اغلب مواقع از گلوکزامین برای درمان بیماری های استخوانی و مفصلی و همچنین بیماری های التهابی مختلف استفاده می شود. در این مقاله سعی کرده ایم برای شما توضیح دهیم که گلوکزامین چیست ، چه مزایایی دارد و دوز مصرفی مناسب را برایتان مشخص کنیم.
2019-07-17
برنامه تمرینی عضلات کمر با سیستم Y3T

برنامه تمرینی عضلات کمر با سیستمY3T

[…]
2019-07-16
حجیم کردن عضلات

توصیه های تمرینی آرنولد شوارتزنگر برای حجیم کردن عضلات

در این مقاله سعی کرده ایم توصیه های قهرمان بدنسازی جهان ، آرنولد شوارتزنگر درباره افزایش حجم عضلات را برایتان ذکر کنیم.
2019-07-16
جلو بازو هالتر لاری نشسته

جلو بازو هالتر لاری نشسته

این تمرین برای تقویت عضله جلو بازو مناسب بوده و فشار وارده به عضله ساعد را کاهش می دهد. صندلی را به گونه ای تنظیم کنید که وقتی می نشینید ، دستان شما روی پر قرار گیرند.
2019-07-16
مسابقات انتخابی تیم ملی پرورش اندام

نمایندگان شرکت کیمیا مکمل در تیم ملی پرورش اندام کشور

[…]
2019-07-16
آهنگ مخصوص دویدن

آهنگ مخصوص دویدن

يکی از دلايل افزايش انرژی مثبت برای ورزشکاران در رشته های بدنسازی ، ايروبيک ، رزمی ، پارکور و … موزيک و آهنگ های پر انرژی و ريتميک می باشد که در ادامه بهترين آهنگ ها در اين زمينه را برای شما قرار داديم.
2019-07-16
جلو بازو سیم کش ایستاده تک دست

جلو بازو سیم کش ایستاده تک دست

پشت به دستگاه سیم کش ایستاده و یک دستگیره به قرقره پایینی سیم کش متصل کنید. وزنه مورد نظر خود را انتخاب نمایید.
2019-07-16
تناسب اندام بعد از 40 سالگی

25 نکته کلیدی تناسب اندام بعد از 40 سالگی

نگهداری از بدن یک وظیفه اساسی است و افزایش سن به این موضوع هیچ کمکی نمی کند! نکات کلیدی که در ادامه توضیح خواهیم داد را به یاد داشته باشید ، زیرا به شما کمک می کنند تا بدن خود را در بهترین حالت ممکن نگه دارید. واقعیت زندگی این است که با افزایش سن سلامتی و سبک زندگی شما تغییر خواهد کرد. مفاصل ضعیف شده ، حجم توده های عضلانی کاهش می یابد و استخوان ها شکننده می شوند. تناسب اندام بعد از 40 سالگی بسیار حائز اهمیت است ، زیرا از این سن همه این تغییرات شروع می شوند.
2019-07-15
بهترین جلو بازو دنیا

بهترین جلو بازو های تاریخ بدنسازی

به نمایش بهترین جلو بازو جهان و تاریخ بدنسازی خوش آمدید! آیا کنجکاوید بدانید که بهترین جلو بازو دنیای وزنه برداری چگونه به وجود آمده است ؟! جای دیگری نروید. در این مقاله سعی کرده ایم بهترین جلوبازوهای بدنسازان معروف در سراسر دنیا را به همراه تمرینات پیشنهادی آن ها برایتان ذکر کنیم. با ما همراه باشید!
2019-07-14
نمایشگاه اسپورتکس سال 98

نمایشگاه اسپورتکس سال 98

2019-07-14
شراگ هالتر از پشت

شراگ هالتر از پشت

دهید. پشت به هالتر صاف ایستاده و پاهایتان را به اندازه عرض شانه هایتان باز کنید. به منظور اجرای حرکت شراگ هالتر از پشت باید تنها زانوهایتان را خم کنید. هالتر را از روی زمین برداشته و از پشت نگه دارید. می توانید ار حریف تمرینی بخواهید تا کمکتان کند.
2019-07-14
بدنسازی بدون مکمل

آیا بدنسازی بدون مصرف مکمل ها امکان پذیر است ؟

اکثر بدنسازها برای بزرگ‌ تر کردن اندازه ماهیچه‌ هایشان و شکل دادن به آن‌ ها ، به طور منظم مکمل مصرف می‌ کنند. این مکمل‌ ها علاوه بر رشد ماهیچه‌ ها مزایای دیگری هم دارند. در واقع هنگامی که شما نمی‌ توانید تمام عناصر مورد نیاز را از طریق یک رژیم متعادل دریافت کنید ، مکمل‌ ها کمک کننده هستند. اما چگونه می توان برنامه بدنسازی بدون مکمل داشت ؟
2019-07-14
تمرینات عضلات پا مخصوص بانوان

بهترین تمرینات عضلات پا مخصوص بانوان

در این مقاله یک برنامه تمرینات عضلات پا را برایتان آماده کرده ایم تا با انجام تمرینات مناسب ، بتوانید عضلات پاهای خود را فرم دهید. همچنین به شما پیشنهاد می کنیم به منظور دستیابی به نتیجه مطلوب ، از یک رژیم غذایی متعادل پیروی کنید! خبر خوب این است که با پیروی از این برنامه می توانید از مزایای دیگری همچون فرم دادن سایر قسمت های بدن ، سالم تر و فعال تر شدن ، افزایش اعتماد به نفس و تناسب اندام بهره مند شوید.
2019-07-14
کول با دستگاه اسمیت

کول با دستگاه اسمیت

کول با دستگاه اسمیت یک نوع از حرکات کول است که برای تقویت عضلات شانه استفاده می شود. این تمرین یک الگوی حرکت ثابت جهت تفکیک عضلات شانه دارد. این تمرین را می توانید در برنامه تمرینی عضلات شانه ، عضلات بالا تنه و عضلات کل بدن ادغام کنید.