Top
 

درباره ما

کیمیا مکمل > درباره ما

کیمیا مکمل آراد

شرکت کیمیا مکمل آراد با نام مستعار کیمیا ساپلمنت و یا کیمیا نوتریشن در راستای تسهیل ارائه مکمل های ورزشی با کیفیت ، به ورزشکاران و علاقه مندان رشته ورزشی بدنسازی در سال 2007 شروع به فعالیت‌ در حوزه مکمل‌های ورزشی نموده و در حال حاضر نماینده انحصاری برندهای BIOTECHUSA بایوتک مجارستان ، SCITEC NUTRITION سایتک مجارستان ، TREC NUTRITION ترک لهستان ، IRONMAXX آیرون مکس آلمان‌ ، QNT بلژیک و REFLEX رفلکس انگلستان در خاورمیانه می باشد.

کیمیا ساپلمنت - کیمیا نوتریشن - کیمیا مکمل آراد - بدنسازی - فیتنس

کیمیا مکمل جهت همگام سازی و ارتقا علوم و امکانات رشته ورزشی بدنسازی با پیشرفته ترین کشورهای  جهان ، جدیدترین و پرطرفدارترین مکمل های ورزشی در سطح دنیا را از برترین برندهای فعال در این صنعت گلچین نموده و به علاقمندان این حوزه عرضه میدارد.

سمینارهای آموزشی کیمیا

کیمیا ساپلمنت هر ساله با برگزاری کنفرانس های متعدد در سراسر کشور ، سعی در انتقال دست آوردهای علمی روز ، در زمینه تغذیه و مکمل های ورزشی دارد. این کنفرانس ها با حضور کمپانی های مطرح دنیا ، قهرمانان ملی و پیشکسوتان عرصه ورزش و همچنین در جهت آشنایی بیشتر ورزشکاران عزیز با نتایج جدیدترین تحقیقات علمی کمپانی های شرکت کننده انجام می شود. علاقمندان به حضور در این سمینارها می توانند با عضویت در خبرنامه شرکت کیمیا مکمل ، از جدیدترین اخبار سمینارها مطلع شوند.

کیمیا مکمل ، حامی ورزشکاران

 

کیمیا همواره در تلاش بوده تا با حمایت از ورزشکاران عزیز و افتخار آفرین کشور علاوه بر تامین نیازهای ضروری ورزشکاران برای رشد و افتخار آفرینی ، به برافراشته شدن پرچم ایران و شنیده شدن نام کشور عزیزمان ایران کمکی هرچند ناچیز کرده باشد. از این رو با رده بندی ورزشکاران عزیز در 3 تیم سایتک ، بایوتک و ترک نوتریشن سعی در ایجاد حس رقابت و همکاری در تیم های مختلف نموده و از این رو تمامی نیازهای ورزشکاران در 3تیم نامبرده را حدالمقدور مهیا می نماید. لذا علاقمندان به حضور در تیم های ورزشی کیمیا مکمل می توانند با تکمیل فرم ، به تیم های مورد نظر پیوسته و همواره نام و حمایت کیمیا را در تمامی مراحل موفقیت به همراه داشته باشند.

بوگی من – نمایشگاه فیبو آلمان

اولیسس – نمایشگاه فیبو آلمان

نمایشگاه اسپورتکس

سدریک مک میلان – نمایشگاه فیبو آلمان

بوگی من – نمایشگاه دوبی ماسل شو

سدریک مک میلان – نمایشگاه دوبی ماسل شو

غرفه ترک نوتریشن – نمایشگاه اسپورتکس

غرفه سایتک نوتریشن – نمایشگاه اسپورتکس

غرفه بایوتک – نمایشگاه اسپورتکس